Rasengan Unlimited

Naruto Bilgi ve Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Karakterler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Mikel
Kage
Kage

Nereden : İstanbul

MesajKonu: Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Karakterler   Cuma Haz. 01, 2007 4:48 pm

Bunları seviyorum:

Uzumaki Naruto: "I'm bad at giving up.". Naruto'nun chuunin sınavında Neji'ye söylediği bu söz hayran olduğum kişiliğini özetlemeye yetiyor. Çoğunlukla şebekçe davransa da, yeri geldiğinde karizmasını tavana çıkartabilen karakter. Favorim.

Gaara of the Desert: Karizması ve kumlarıyla Naruto'daki en karizmatik karakterlerden biri. "It's not bleeding, but it hurts." lafını msnime ileti yapacak kadar sevdirmişti.

Hatake Kakashi: Kakashi the Copy Ninja. Rakibin saldırılarını kopyalamak kadar uyuz bir teknik düşünemiyorum. Bunu Uchiha Sasuke ve Uchiha Itachi dışında yapabilen tek kişi. "Burda kurallara uymayanlara pislik deriz. Ama arkadaşlarını düşünmeyenler, pislikten de kötüdür." lafıyla da(ingilizcesine çeviremedim şimdi ) bilgeliğini kanıtlamış, saygımı kazanmıştır.

Rock Lee: Bi karakter bu kadar mı karizmadan ödün verip sempatik olur! Rock Lee, Naruto animeleri arasında en güldüğüm bölüme de imzasını atmıştır (Bkz: Naruto 124). Gaara ile dövüşünü de asla unutamayacağım.

Uchiha Itachi: Karizmanın dibine dibine vuran karakter. Kakashiye uyguladığı Mangekyou Sharingan tekniği ile içimi ürpertmiştir. Bir kötü karakter ancak bu kadar duygusuz ve ruhsuz olabilir.

Bunları (Bunu) sevmiyorum:

Tenten: Bi ninja yanında kaç tane scroll taşıyabilir? çıkardığı zibilyon tane işe yaramaz silahla, fırlattığı milyon bıçaktan birisinin bile tutmamasıyla "Öh." dedirten karakter. Başından beri bi işlevini göremedim ya da hatırlamıyorum.

Kage
Kage

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Karakterler   Paz Haz. 03, 2007 10:29 pm

Bunları seviyorum

Hinata: Bence animenin en sempatik karakteri.

Rock Lee: Guy Sensei'in kopyası ikisi birlikte animenin güldürü öğesini oluşturuyor.

İtachi: Karizma. Animenin en belirleyici karakterlerinden biri ne kadar az görünsede herkes onun çıkmasını iple çekiyor bundan hiç şüpheniz olmasın.

Bunları sevmiyorum

Chouji(Shikamaru'nun arkadaşı): Bu herifi de hiç sevmiyorum. Nedenini bilmiyorum ama hoşuma gitmiyor..

Kage
Kage

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Karakterler   Paz Haz. 03, 2007 10:35 pm

Hinata'yı koymayı unutmuşum. Animede en sevdiğim kız karakter o Smile

Kage
Kage

Nereden : istanbul

MesajKonu: Geri: Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Karakterler   Paz Haz. 03, 2007 10:45 pm

bana sorarsanız ben

Uzumaki Naruto
Aburame Shino

derim... Naruto'nun sempatizm'i ve Shino'nun karizma yapayım derken bazı yerlerdeki ciddi konuşmaları özellikle Narutonun herseferinde grubun liderini takmadığı zamanlarda Shino'nun ona dönüp çok ciddi bir şekilde
"Naruto... Bu grubun lideri benim" demesi... Belki komik gelmeyebilir ama bunu herseferinde tekrarlaması ortamı bayağı eğlendiriyor Very Happy

Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Karakterler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En sevdiğiniz 3 öğretmenininz ve neden sevdiğnizin 3 nedeni
» İmza Çizgisi Yerine Istediğiniz Şekli Koymak
» İstediğiniz Nick, Masal ve Link Şekillendirme (vBulletin Sitili)
» Menüden İstediğiniz Bölümü Kaldırmak! {CSS}
» İkon Bulabileceğiniz Siteler